Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Pasquali opća tema

+10
vica022
htavaresportugal
TomoVinkovic420
iwanho 1
Krumpironja
Dubravac
tomo522
fireman.peter
reider 1
Admin
14 posters

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 10.11.14 12:13

Evo pasqualija kojeg je obnovio kolega edosoko sa poljo. foruma.

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 MG3N8A8

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Hft3WrS

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 P9ou1CC

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 NSdpAds

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 RWZLl2S

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 0bO02h6

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 WyFiYP0
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Krumpironja 10.11.14 18:31

Ma pogonska prikolica je zakon to kad jednom probaš više se ne odvajaš čak i po cesti je dobra jer koči motor na sve kotače nema da će te prikolica preteć,u brdo ide puna nis brzo ide puna,robusne su čvrste kod mene su 90% prikolica pogonske,najviše ih imaju goldoni od 24 do 30 ks i ovi novi,hehe zamisli 45 ks 6x6 lol! nema zime
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 10.11.14 19:35

Dobor dobro,ne kažem,da nije to ok.Ak bi poznali moj teren ,znali bi ,da i mani bi dobro došla prije nešto godina.

Samo ti meni kaži,kako je to oko tih prenosnih omjera.Dali imaju kakvi standardni omjer ili ima svaka firma svoga.No znam,da ima upr AC dvoje izlazna vratila,koji je jedan za vučno prikolico sinhroniziran sa kotačima.E ,a ta ima omijer 1 prema 20.Što iznosi jedan okret kotača je 20 okretaja vratila.Dali imaju sve prikolice ovaj omijer??Onda je ok,a ako nije-onda sr...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Krumpironja 10.11.14 19:49

Eh heh sad si me ulovio u neznanju neznam dal je to neki standard ili ne,ali zaccario i bernardi imaju za ac prikolice i svi ac imaju iste koliko ja znam omjer jedino se veličinu guma mjenja,za goldoni znam da pašu i one stare prikolice na nove goldonije jedino je bitno da je ista veličina guma ko na starome,vjerovatno je tako kod svih firmi
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 10.11.14 20:07

Znam,da mi želiš dati pravi odgovor,ali žao još sada neznamo točno.No nema veze.
Kažeš,da ne smiješ mjenjavati guma samo na jednoj stvari.Ili na traktoru ili na prikolici.A ako govorim na pamet i više puta so se oko te teme razgovarali i u drugih temah i forumih,sad ja mislim,da možeš dati veče kotače za jedno mjero na traktoru,a samo ak na kardan prikolice namjestiš "raćno",koja omugučava vuču samo u jedn osmijer,a u drugu ide slobodno.
JEr ako ima prikolica manji kotač,tad osovina je prebrza prema vratilu traktora i tak oče zbog "račne"vrtjeti u prazno za koliko je prebrza prema traktoru..A kad bi počeo traktor proklizavati,uhvatijo bi "ritam"frekvenco okretaja potrebno za vučenje prikolice preko kardana i počelo bi vrtjeti kardan prikolice.Neznam dal kužiš.A u suprotno ne bi išlo.Da staviš veče na prikolico.Tad bi se dogodilo,da bi kotači prikolice uvijek proklizavali iza traktora.Ma to pričam na pamet,jer to samo ja predpostavljam i nemoj me držati za riječ.No zbog toga bi to bila prikolica samo,da pomaga vuči ,ali ne bi ti pomagala ništa nizbrdo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Krumpironja 10.11.14 20:35

Prikolice su napravljene da rade jednako ko i pogon na traktoru znai ne brže ne sporije bez obzira na razliku u veličini kotača prikolice i traktora bitno da je pogođen omjer princip je isti ko i na traktoru 4x4 ili mjenjaš sve 4 gume stvaljaš manje ili veće isto tako je i sa 6x6 npr traktor goldoni ima 8.25x16 gume i za tu veličinu guma uz određen prenos na prikolici moraju bit xx gume i samo tako štima čim stavljas veče gume na traktor nevalja i obratno jedino ako bis stavio veče gume na traktor i na prikolicu u omjeru u kojem je ranije bila razlika...ma jednostavno je sve to samo teško meni objasnit
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by iwanho 1 10.11.14 20:43

Prijenosni odnos kotača traktora i kotača prikolice mije konstantan. Ovisi o napumpanosti guma i opterećenju pojedine osovine. Ako gume na jednoj osovini legnu samo za centimetar više od one na drugoj, kod jednog okreta kotača se izgubi ili dobije (ovisno jel više legne traktorska guma ili guma od prikolice) 2x1x3,14 = 6,28 cm puta.
Dakle nemojte voziti s uključenim 4x4 ili 6x6 uvijek, pogotovo ne na asfaltu jer izgore gume, nego samo kad postoji realna opasnost od proklizavanja jer kad dođe do proklizavanja onda mala razlika nije bitna.
Ovo s "račnom" odnosno jednosmjernom (prostotekočom) spojkom, kaj je spomenul reider, je idealno za izvlačenje u blatu.
Po oglasniku malo pratim ponudu osovina. Nažalost sve koje su do sada bile s diferencijalom su bile preširoke za moje potrebe. Od osovine do ruda čvrsta osovina. Spoj s diferencijalom pomoću lančanog prijenosa s potrebnim prijenosom, a prema traktoru kardan s jednosmjernom spojkom ("čegrtaljkom") i vozi Miško.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 10.11.14 20:44

MA razumjem te sve,samo nezanm ,dal ti mene razumješ što ja pisao.ma nema veze.Treba se držati istih svih 6 kotača,to je važno,pa maka ideš iz 16" na 20" hehe.A za to treba se svaki upitati,dal se mu ovaj šport izplati(kupiti takvu prikolicu).No kad jo jednom imaš normalno je ok, i draga ti je kao tvoja najdražja kod kuče,ali sigurno je skupa prema običnoj.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Admin 24.02.15 23:23

Pozdrav

Kardan za Pasquali traktor na Talijanskim oglasnicima pronašao, što mislite o tom tipu kardana za traktor Pasguali...

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Cqfqfkipxdtmbr8usjlkxun4

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 25.02.15 15:25

pa obavlja svoj posao isto kao oriđi od TV-ja,samo malo drugače ima rešenje napravljeno.No ja sam mog oriđi od Tv prodao ukupno sa okretačem sjena virojatno tamo oko godine 2000 ili prije.Al sjetim se ,da dobijo za obadvije stvari 45000 tolarjev što bi bilo cca 187 eur negdje sada.Za sad izgleda malo,al tada značilo je 45000sit dosta više u realnosti,kao sada 187 eur... Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by fireman.peter 26.02.15 22:09

Izgleda mi da je to kučni rad a to nemora značiti da nije dobro, može biti sasvim ok.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 27.02.15 20:03

Da dobro je izmišljeno nema što.Zašto ne bi bilo ok.Al možda je i kakav original.Spoji kardana so profesionalni.No možda je kupijo spoje kardana pa napravijo jim šasijo sam kod kuče.Možno.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Admin 10.05.15 15:36

Pozdrav

Mogućnost i domišljatost vlasnika kako sa standardne šine prihvata ili ti kopčanja priključaka,  napravi prihvat  priključaka u standardne tri točke kopčanja...( izuzev ako to nije tvornički ).

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_4 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_6 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_1 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_5 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_2 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_7 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_3 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_10 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_8 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_12 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_9 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_11 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_14 Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Screenshot_13


Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 10.05.15 21:14

Ljepo pazi na njega svaka čast vlasniku.Al zašto lanci na hidravliki zakačeni na nosač blatobrana i što bi bijo ovaj čep koji viri iz haube gore...?...

Lanse ima,da ne padne poluga na tlo kad vozi i ne treba hidravilke.JA moj dijed riješijo to kod nas sa izpuštanjem kačenja jedne uhe lanaca na dizalu i tako se sve godine upotrebivalo-prakticiralo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 28.09.15 19:17

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Traktor-pasqali-3055e9aa
Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Traktor-pasqali-3055e9aa
Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Traktor-pasqali-3055e9aa
Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Traktor-pasqali-3055e9aa
Eto sliko nekog Pasqalija.Nekako mi liči na TV 731 i 732.Pledajuč po mijenjaču i motoru mi je slično.Ona uha za topling je nešto slična nego na 731.Pogledajte bočne reduktore i utege hehe.Bratec od Tv.Prodaje se na Bolhi!.Danas pronašao.Zna možda koj,koliko je snaga Pasqalija iz mojeg prvog posta u ovoj temi(stran 1)?Obratite pažnjo na otvaranje haube!!!nevijerojatno.Dal je to oriđi?Izgleda jeste!.Pogledajte zatvarač haube.Izgleda oriđi.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by iwanho 1 28.09.15 21:46

Taj pasqualli na prvoj stranici mi jako sliči na bratovog, model 970. Zadnji kraj je dorađen pa je malo drukčiji. Iz tog zornog kuta je teško reči kakvi su zadnji kotači. Na bratovom su veći od prvih. straga 8,25-16, a sprijeda 6,50-16. Motor je LDA 914.

http://www.scribd.com/doc/26767662/LOMBARDINI-904-914-L20#scribd

Otvaranje haube i zatvarači su originalni. Hauba ima rupu kroz koju prolazi cijev za tankiranje goriva.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 29.09.15 13:45

Šta to znači-32ks?Onda nije isti ko na TV.
Kako straga veče?Dal je to original-jer onda imajo to izračunane razlike u okretajih onda,kad su kotači drugčiji.
PO meni izgleda mijenjač od TV.Ne vidi se dobro modela izrade na sliki sa prve stranice.Čini mi se,da je 970 da.Dal je bratov isti model?Kolik ose siejtim,uzeli ste ga najviše zbog toga,jer je bijo fiksan model,a cijena zanemarivo različta,dali?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by iwanho 1 29.09.15 21:51

Po SAE normi je 33 KS. Nije isti motor kao kod TV. Zadnji kotači su originalno veći i prijenos je tome prilagođen. Vjerojatno su veći zbog mogućeg povećanja nosivosti zadnjeg trapa.
One dvije ručke koje se vide na lijevoj strani su za šperu i za kardan (540 - N - 720).
Kad smo ga kupili (1982.) razlika je bila manja od 10 %, a traktor, po meni vredniji najmanje 30 %. Stabilniji, brži (24,5 km/h), 9+3 brzina, mogućnost priključaka od malog TV (jedna točka i kandžasta spojka za lijevi kardan), mogućnost priključaka u tri točke i neovisni desni kardan.
Još danas se sjećam cijena: TV je bil oko 10.500, Pasqualli 11.500 s frezom, a Same Delfino 4WD 14.000 DEM. Nažalost za Samea nismo imali dovoljno DEM.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 30.09.15 18:19

Onda je to dr mr traktorčič zaista.Al nešto mi se čini,da do tih traktora nije bilo takvog slobodnog dostopa u nekadašnji jugi jer bi bilo tih onda gledajuč ciejni više nego je tada bilo u primerjavi količina TV-ja.Sijetim se da si mi obrazlagal al zaboravijo.nekvo si priliko izkoristil znam.
Jedino praviš ima rupu između brzin,samo ne sijetim se na koji brzini (območju) mu je to.Po moje ne može se na tom Pasqaliju izključiti prednji pogon predpostavljam.Onda mu po moje dosta više jede gume kao kod modela sa svim kotačima istima.!Po večini prednje.
Same Delfino imao je tistih vrijemena mijenjač čini mi se 6+2 nesinhronovan.Bar tak je bijo od poznanika sa posla.Prodao ga prije uskoro 10 godina.Sa kabinom.Zadnji kotači na njime bili su od malog ferga.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by iwanho 1 30.09.15 20:54

Traktorčić ko bonbončić. Very Happy  U vrijeme kad smo mi kupovali je bil dopušten uvoz. Davanja na uvoz su za poljo strojeve bila zanemariva. Za uobičajenu upotrebu bi bilo bolje da nema 1. brzinu koja je svega 0,6 km/h, a da između 8. (11 km/h) i 9. (24,5 km/h) ima jednu s oko 16 km/h. To i nedostatak drugog kvačila su mu po mojem jedini ozbiljniji nedostaci, s obzirom na kategoriju, cijenu i vrijeme proizvodnje traktora (početak 80-ih).
Prijenosni odnos i dimenzija guma su usklađeni jako dobro. prije potroši one gume koje su slabije kvalitete. Na jednom setu su se više trošile zadnje, a na drugom prve.

Same Delfino ima manje brzina, ali nešto korisniji raspored brzina.
1. -  2,219
2. -  3,58
3. -  6,03
4. -  8,837
5. - 14,258
6. - 24,015

1RM -  3,289
2RM - 13,099

Ima približno istu snagu, ali ne pri 3000 nego pri 2200 okretaja u min. Veći kotaći znače bolju vuču. Za ono vrijeme je to za male poljoprivrednike bil super traktor. Kad sam ga prvi put vidjel, odmah sam se zaljubil u njega. Po gabaritima je približno kao moj Goldoni, ali to je ujedno jedina sličnost - vremena su se promijenila, tehnika otišla jako naprijed. Možda je ta stara ljubav pridonijela da sam se odlučil za Goldonija.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Admin 30.09.15 22:15

Pozdrav

Pasquali starije generacije sa Bolhe com to su traktori pouzdani i žilavi.

Prerada ili dorada poluga komandi kod Pasqualija..

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 06250504497518

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 06250504496935

http://www.forum-macchine.it/showthread.php?t=4988&page=7

http://www.subito.it/veicoli-commerciali/motocoltivatore-trattore-pasquali-910-teramo-131982436.htm

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 01.10.15 6:48

Se slažem sa Ivanhoojem samo zanimivo jo pričanje,da može potrošiti prije nekad straga gume nego spredaj ovisno od kvalitete gum.Ovi maleni traktorčiči,koji imajo omijer težine bar 60 -40 (več naprijed)jede spredaj gume više.Al oni sa različtim gumama jededu spredaj još jedanput brže.Vidim to na kumovom i susjedovom AC-ju.Prije 2 hiljade jih spredaj nema više,al straga ko da ne vozi po asvaltu.No trebam i kazat,da obadva voze sa uvijek uključenim pogonima spredaj,pa maka imajo mogučnost izključenja.Tako sam predpostavljao,da je na tim Pasqaliju isto.

jednostavno ti mijemnjači sa 6 brzin nemajo dovoljno brzin da zapune rupe između brzina,pošto se pojave lik na forumu negdje i kaže da Zetor kao moj sa krajno brzino 23,5 i 10 stupnjami brzin ima rupu Neutral No ak uspoređivaš sa onim koji jih ima 45x45 onda jeste,a prema TV i tom Pasqualiju jih uskoro nema.

No Pasquali ima prema Sametu omijer težine isti kao TV.Teža naprijed.Al ovo nije dobro u vožnji nizbrdo.Prije ga postave popreko brda ak je teža straga,pa i međuosovinska razdalja je malena kod Pasqualija.Al je pasquali okretniji.

Admin ovaj ima ručke prerađene na najjednostavniji način,pa po moje mu to i funkcionira bolje nego original.Osim ak se na jakih zavojih ne sa njime udara koljenom u njih!.Tako imao ja napraveno,pa se znalo to dogoditi.To je pač zbog tog zgloba usredini sa dvoje smeri kretanja.

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Admin 01.10.15 20:11

Pozdrav

Nema idealno nekad moramo i mi zažmiriti na neke stvari, da je jednostavno je treba samo prekopirati sa motokultivatora većih kojima se ručke okreću ili transporteri traktori...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 01.10.15 21:57

Da.Al može ti ozbiljno stisniti koljeno.Sijetim se toga.Bolje je to napraviti dovoljno visoko.Ja imao nizko mi se čini.Al nešto veliko biranja tamo nema.Problem je jer je na tom načinu ručka od ljege cestna -poljska jako povučena nazad do sijedala.Dugi joj je hod.Takav je to tip mijenjača nema što tu kod takvog modela izrade..
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by reider 1 29.10.15 10:35

Nek me uzme đavo, koju sliko sam pronašao.
Dugo bila aplodana na moj računar sa nekog foruma.
Tako mi je poznati taj teren izza njega, da bi moglo biti to kod Ivanhooja, gdje sam se šetao, kad bijo na posijeti kod nejga. A i sličan traktor oni kod  rodne kuče imaju. A traktor stoji na njivi, koja se jako težko ore(težka zemlja).
Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Pascuali-970
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Pasquali opća tema - Page 2 Empty Re: Traktori Pasquali opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.