Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijesti za sam rad Foruma

4 posters

Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Admin 31.01.15 18:18

Pozdrav

Htio bih se malo dotaknuti upita oko   Foruma i tema  koji nisu posloženi a upitom korisnika/članova ovog Foruma, već sam pisao nakon onog prvog  preslagivanja Foruma i tema kad je Forum bio zatvoren na nekoliko dana,  da u konačnici preslagivanje i moderiranje Internet Foruma nije gotovo.

Naprotiv još će i rasti dodavati  će se novi Forumi i teme,  koji i koje teme saznati ćete kad to bude aktualno, vjerujte nije lako  vodit Forum,   organizirati sve to  da jednog dana bude Forum posložen tako lijepo  na čast i ponos svima nama članovima/korisnicima Internet  Foruma, tko misli grdno se vara da je to lagano, kao prvo tu treba odvojit velik dio privatnog života i vremena u korist Foruma.  

Ne samo pisanja po Forumu neko i skupljanje razne literature, pa skeniranje koje radim sam kod kuće ako su tanje knjige, veće i deblje knjige skeniram kod prijatelja koji ima firmu za takve i slične stvari , potom pohrana na link što traje vremena, pa u post skidanje sa Interneta razne literature radioničkih priručnika sa Talijanskih i Francuskih web stranica, opet pohrana na link koja traje i traje,  katalozi još gdje su oni, većinom sam sam  skenirao kataloge ili dao skenirati deblje i jače   pa na link pohrana i tako nebrojeno puta, uglavnom posla preko glave da brojke i slova sanjam,  to mogu svi članovi/korisnici skidati koliko hoće, nema ograničenja ni vremenski ni količinski ograničeno  sve samo za vas.

Voćarstvo Forum  nije ni posloženo, ostalo je onakvo kakvo je bilo prvobitno, znam treba jabućasto voće,koštićavo voće, bobičasto voće itd... bit će i tu reda i krojenja Foruma, ali u konačnici pisati se može koga zanimaju te teme, te  ako ga zanimaju!!  to će se sve premjestit u odgovarajuće Forume pisati se može tko želi i hoće.Na izbor/odabir svim Članovima/korisnicima Foruma.

Forum mali zglobni i  nezglobni traktori, također će se još modernizirati, vinogradarstvo itd... uglavnom posla mi ne fali fali mi vremena, tko je zainteresiran za pisanje i rad na Forumu,naravno može pisati u svim kategorijama  Forumu/ima,  tako  trenutno je  sada  u konačnici kakvih nepreglednih Foruma ima juhuhu, mi smo premija.

Uglavnom uz sakupljanje raznog materijala za Forum od fotografija traktora, raznih kataloga literature moje i posuđene, treba velika energija, trud, zalaganje  za takve stvari i naposljetku vremena!! kojeg najviše i treba, uz to još sam i zaposlen prvo mi  je posao koji mi život znači, pa Forum poslije posla, jednog skorašnjega dana bit će to posloženo lijepo, i uredno pregledno.

Udovoljit i zadovoljiti svima  je nemoguće, nije ni bilo nikad moguće , zato prije pristupanju ovom Internet Forumu dobro i trezveno  razmislit dali je taj Forum za nas, ako imamo želju pristupit i radit na Forumu, ili samo biti član/korisnik da čita i prati rad, ma može i to sve  u određenim uvjetima, koji su propisani u pravilima, napomenama, uputama, ovog Foruma bilo pismeno ( tekstualno ) usmeno.

Nadam se skorašnjeg završetka poslova i radova oko Foruma, barem ovih grubih poslova a sitnijih će bit u izobilju  stalno, tokom rada na Forumu molim i umoljavam članove/korisnike ovog Internet Foruma na strpljenje i podršku nama Administratoru Moderatoru/ima   jer u konačnici ovo radimo za vas članovi/korisnici ovog Internet Foruma.

Srdačan pozdrav

Administrator Foruma Tomo Vinković

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Admin 11.06.15 20:22

Pozdrav

Postavljen je banner online radio u portalu korisni linkovi, radio online uživo za slušanje glazbe/muzike iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crna Gore, Makedonije...

Birate po želji države i radio postaje za slušanje uživajte u glazbi/muzici...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Admin 02.11.15 23:28

Pozdrav



Važna obavijest



Web album za pohranu fotografija i za dobivanje linkova www.pohrani.com Hrvatska  i web album www.dodaj.rs Srbija  prestaje sa pružanjem usluga sa 30.11.2015.god do tada  skinite fotografije na računalo i pohranite negdje drugdje, u protivnom nećete više moći do svojih fotografija  nakon zadanoga roka, koje ste predhodno učitali na predmetne web albume..

 Obavijesti za sam rad Foruma E8b0a8444011900  Obavijesti za sam rad Foruma 23ddb9444011902  Obavijesti za sam rad Foruma 366f64444011904

 Obavijesti za sam rad Foruma 23ddb9444011569

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by iwanho 1 28.04.16 9:17

Uvijek kod prijave na forum koristim opciju "Pogledaj postove od zadnjeg posjeta". Od prekjučer 26.04. mi ne prikazuje niti jedan novi post.
Jesu li se aktivnosti na forumu malo smrzle zbog jučerašnjih niskih temperatura,  affraid  ili samo ja imam problem?

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Krumpironja 28.04.16 10:44

i kod mene je tako Shocked
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by iwanho 1 28.04.16 14:44

Počelo je. Very Happy
Izgleda da je ipak mraz privremeno prekinul aktinosti na forumu. Sad

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by grabrovec 28.04.16 21:55

Neki se suncaju a neki lopataju snijeg

grabrovec
član
član

Broj postova : 71
Join date : 29.08.2015
Lokacija : Trakošćan

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Admin 28.04.16 22:11

Pozdrav

Sve je ispravno i sve radi,hladno je svi se griju, mene ni nije bilo u HR bio u Hamburgu 3. tjedna ima fotki, ali mijenjao sam operatera za Internet tako dok  dok ne dobijem pravu liniju interneta radim na stick privremeno  to je slabo i prespori je Internet nemoguče postaviti fotografiju.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Admin 20.08.16 4:25

Pozdrav

Tko nije znao postoji i mobilna verzija foruma, samo pisanje postova ne mogu se fotografije postaviti, ali se mogu pregledavati koje su postavljene sa računala.

 Obavijesti za sam rad Foruma En21110

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Admin 04.04.17 16:27

Pozdrav

Za sve one koji se registriraju  ili onoga koji se registrira  više puta     čudnim imenima elektroničkom poštom  Yahoo, tako već duže vrijeme.

Može  li se to razumjeti, kako i tko to može razumjeti, naravno da se to može razumjeti, to mogu razumjeti samo oni koji imaju čime razumjeti.

Što ti je današnje prijateljstvo i ono najvažnije što je to nažalost istina!

Prijateljstvo je skupocjeno, ne samo u hladu, nego i na sunčanom dijelu života,  zahvaljujući dobročiniteljskom  uređenju, veći dio života provodimo na suncu.

U životu možemo pronaći neke ljude koji su veliki i neke ljude koji su dobri, ali ćemo rijetko naići na one koji su oboje u isto vrijeme.

Ja  ljude poštujem   kroz njihove dobre ljudske osobine. Na kraju svega postoji  pisano pravilo ponašanja na Forumu / ima, tako  i ne pisano pravilo ponašanja na Forumu / ima.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Obavijesti za sam rad Foruma Empty Re: Obavijesti za sam rad Foruma

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.