Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motorna nošena prskalica Panonija

2 posters

Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by reider 1 25.01.15 20:23

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Re: Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by reider 1 11.02.15 17:07

Prodano!Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Re: Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by iwanho 1 11.02.15 19:31

Jel se vratil onaj kupac kojemu si ti trebal platiti da je iskoristi, ili drugi, normalan?

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Re: Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by reider 1 11.02.15 20:22

Mah ne nije bio on hehe.Ma razpitival se je danas neko,koj opet bi trebao nek platičen dijo.Pa mi išlo na živce sve skupaj i prestao sa oglasima.napisao sam tako,da se više ne prodaje al je još uvijek kod mene.Ja sam sam porašraufal nešto sa nje,al je sad nebudem prodavao,jer je uskoro sam trebam.Eto to je istina.Ali htijo sam biti kratek.JEr kad skinem dole ono sve što sam si zadao u plan neče ostati od nje ništa dosta.

No unutra je cin špula od mopeda Tomos kako sam čuo i to ne budem trebao.Ni klip i cilinder sa klipnjačo mi ne treba.Ostalo mi bude virojatno i sitem sa konopom za paljenje.E to bi pa bil omoguče još uvijek dobiti,ak bi kome trebalo,ali predpostavljam,da su to vse ljudi več davno odbacili.Ne treba mi ni fergazer,ali več i nije izpraven,jer igla ne zatvara dize.Držač igle zahrđao i odpalo nešto kod plavača.Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Re: Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by iwanho 1 12.02.15 9:49

Hvala, a ja sam se već razveselil da je ipak netko naišel i da si ju rješil. Sad oglasi samo dijelove koje ne trebaš da te ne zovu bez veze. Nikad ne možeš znati kaj nekome treba. Nek oglas stoji.

lp

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Re: Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by reider 1 12.02.15 19:19

Imaš pravo,ali koji del kojeg još imam možda kome jako treba.Jer ja bih jih prodao za staro železo.
No tako da djelovi,koje sam odzograj naveo,da mi ne koriste,moguče je još uvijek dobiti.Ali sve plastike,manšete,crijeva(što nije ALU ili čelik)nije više upotrebljivo.
Mogu dati samo klip,klipnjačo obadvije njezina svornjaka,cilindar,cinšpula,sistem za paljenje sa konopom i fergazer,koji ima neizpravno iglo zatvaranja benzina.
Eto Lp!Reider
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Motorna nošena prskalica Panonija Empty Re: Motorna nošena prskalica Panonija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.