Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomo Vinković 800 serija opća tema

+15
TV-319k-vlado
vica022
tomo522
tony5
bajki
ssucur
Tomo Vinković Požega
darko123
Dubravac
Krumpironja
reider 1
fireman.peter
iwanho 1
TomoVinkovic420
Admin
19 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 11.02.17 14:01

Pozdrav

Motor Slavija 826 ugrađivan u traktore Tomo Vinković serije 800.

Koljenasto vratilo ( radilica ) cijena po katalogu 4.850,00 kn.

Web katalog.

http://www.trgovina.masiva-bj.hr/subcategory.asp?subcate=motor-311&cate=tomo-vinkovic-826-slavija-264&id=311

Trg Eugena Kvaternika 1, 43000 Bjelovar, Hrvatska

Radno vrijeme u Bjelovaru:

Ponedjeljak – Petak: 07.00h – 20.00 h

Subota: 08.00h – 13.00h

http://www.masiva-bj.hr

e-mail adresa: masivabj@gmail.com

tel.: +385 (0) 43 221 – 100
(0) 43 221 – 101
(0) 43 221 – 103
(0) 43 221 – 104
fax.: +385 (0) 43 221 – 106
(0) 43 221 – 107


Poslovnica u Velikom Grđevcu na adresi Kralja Tomislava 6, 43270 Veliki Grđevac

Radno vrijeme u Velikom Grđevcu:

Ponedjeljak – Petak: 08.00h – 16.00h

Subota: 07.30h – 13.00h


tel./fax.: + 385 (0) 43 443 – 027

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 15.02.17 20:57

Pozdrav

Tomo Vinković 826  Botanički vrt Zagreb 13.02.2017.

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 44dc7c532442345 Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 2f771e532442547

Kliknuti na fotografiju za veću fotografiju

Botanički vrt Zagreb 20.03.2017.

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img_5510

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img_5511

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img_5512

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 18.03.17 1:33

Pozdrav svima,
vec odavno pratim forum i konacno sam se pridruzio
Naime, imam problem sa TV 821, tesko pali bilo da je hladan ili vruc.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 18.03.17 17:06

Pozdrav

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Dfj5za10

Dobro došao na Agro Forum!


Može biti raznih problema.

-Vuče zrak na spoju dizne / štrcaljke i cijevi visokog pritiska.

-Vuče zrak na spoju PVP i  cijevi  visokog pritiska.

-Leptir gdje se gasi motor, službeno  korektor okretnog momenta ( pomaknu o  se sam, ili mi ),  tu se radi povećavanje količine injektorske PVP,  ili ti   podešavamo količinu goriva koja se ubrizgava u motor, leptir se pomaknu o u slabije doziranje goriva ali tada je lijen traktor općenito.

-Određivanje početaka  ubrizgavanja, ( preubrizgavanje ), ili kako još nazivamo od regije do regije  kut ubrizgavanja  goriva / kut paljenja / ugaoni kut, nije dobro podešen, ako se dirao  previše minus, ili se s vremenom potrošila bregasta, valjčić na PVP itd...

-Filter goriva prljav, začepljen  premalo dizela dolazi do PVP.

-Filter zraka prljav, začepljen motor bi trebao hladan bolje startati no topao,  zbog hladnog zraka, hladni zrak je guščji ima ga više količinski, više u cilindru hladnog zraka znači i količinski više zraka u cilindru, bolje izgara dizel, življi motor itd... to je druga tema.

-PVP neispravna, priključak za odvod  dizela neispravan,  poput nepovratni ventil popušta, ili je oslabila opruga ili dosjed ventila ne brtvi dobro dizel,  uslijed čega dizel  nije pod određenim konstantnim barom u dizni / strcaljki, cijevi visokog pritiska, element PVP neispravan.

-Dizel mora biti pod konstantnim  pritiskom   bara  u cijevi visokog pritiska, i  u svim tim elementima do cilindra, dan i noć, radio motor ili ne radio motor,  nebitno  motor s lakoćom mora startati  na zub što bi rekli. Ako nema tog pritiska mora da se vergla motor  da bi startao.

-Kompresija motora propušta / probija  u karter ili korito motora,  klipni prste-novi ili karike potrošene, cilindar potrošen. Kompresija motora  probija između karika i cilindra u karter ili korito motora, uslijed čega se stvara tlak u karteru ili koritu motora, tada taj tlak diže u povećanoj mjeri čestice ulja i uljnih para kroz odušak motora na čep van gdje dolijevamo ulje u motor. Ako jako pari ugrijan  / topao motor, i ima sve slinavo od ulja i uljnih para oko čepa za dolijevanje ulja u motor jer tu mu je odušak motora, tada znamo da je motor slabije ili slabe kompresije. No još može raditi neko vrijeme.

Eto neke osnove mehanike, pitanje je općenito  postavljeno  ja sam dao općeniti odgovor, treba krenuti od jeftinije varijante filter dizela, zraka  kontrolom dali vuče zrak motor,   ali onda je slab motor , može i ne ravnomjerno raditi motor, trza motor itd...

Na tvoje pitanje odgovor  može dati  stručno  Moderator Vica kad uhvati vremena,   on je tu stručnjak ili oli ti majstor.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by reider 1 18.03.17 17:11

Pozdrav dragi novi član Micko-dobrodošao!
Ako si možda pratijo druge teme, shvatiti si mogao, da neko imao slično pitanje-problem sa svojim traktorčičem. I ako nisi znal kod ovog posla sam, bolje da to riješi stručnjac-mehanik. Može to biti puno stvari krivih, od male stvari, pa do skuplijeg popravka. Svekako sumim, da trebaš mehanika.
Može biti kvar oko lošeg akomulatora, koj jako sporo vrti(jedva da vrti, jer je odkazao, ili punjač ne puni više)motor kad anlasuješ, al u to dvomim. NEko se žalijo, pa shvatijo, da mu je bijo loš elektro, pokretač, što je opet virojatno nemoguče. Možno, da nije štelana PVP pumpa, i da trebaš kod bošista(znači problemi na dovodu nafte do klipa). MOžno, da je pa, što je najtužnije, motor iztrošeni. NEma više kompresije, pa zato ne zapali-to možeš previjeriti, ak rukom vrtiš u smeri vrtnje motora remenico motora. Ak jo vrtiš jako jednostavno, nema kompresije. U trenu vrijemena kompresije, trebaš jedva jednom rukom zavrtiti jo. Može biti do razštelanja ventila, ili so ti pregorijeni, pa ne stvara kompresije. Potraži pomoč kod mehaničara. NO istovremeno, kad sam pisao, odgovorijo je ti i Admin, pa nek bude i moj komentar napisan, neču ga brisati, pa maka sam iste stvari napisao kao on.LP Wink
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 18.03.17 19:01

Negdje prije nepune godine imao sam slucaj da nisam mogao upalit traktor, pa mi je majstor rekao da je bos pumpa te je stavio drugu pumpu od dajca (bar je tako rekao) i sve je bilo pola godine uredu. Nakon toga tesko pali pa sam se zabrinuo da nije nesto sa motorom. Kompresija je jako dobra. Pritisak ulja na manometru se krece od 1,5 do 2,5 atmosfera. Msl da prema specificnom zvuku dizne i okretu cini mi se da kasni sa ubrizgavanjem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 18.03.17 20:50

Pozdrav

Od traktora Hatza je PVP stavljena, Deutz ima drugačiju PVP, takvih inačica pumpi za jednocilindrični motor i dvocilindrični motor ima puno. Te PVP koristili su i još ih koriste traktori Lanz Bulldog, Ford, Fand, Holder, Hatz. U njemačkoj te PVP nazivaju Bosch einspritzpumpe. Na kraju u to su i njihove PVP osmislio ih je Njemac.

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e10

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e11

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e12

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e13

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e14

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e15

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e16

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e17

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 _5710


Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Mm10

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Ztr10

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Hatz_e18

Samo pokazna fotografija.

Linkovi:

http://forum.holderfreunde.de/viewtopic.php?f=4&t=11008

http://www.gutruf.de/ersatzteile-zubehoer/bosch-einspritzpumpe-0

http://www.ebay.de/itm/like/122237807891?clk_rvr_id=1185106282559&vectorid=229487&lgeo=1&item=122237807891&rmvSB=true

Te PVP koriste ih ili su ih koristili ovakvi modeli traktora.

http://www.zeppy.io/discover/de/hatz-traktor

Razne inačice PVP.

http://www.historische-ersatzteile.de/bosch-einspritzpumpen-teile/tauch-und-flanschpumpen-bosch/




_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 18.03.17 23:28

Danas sam skinuo cijev visokog pritiska i pratio kad se zatvori usisni ventil, kad klip krene na izduvavanje brizgaljka baca naftu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by reider 1 19.03.17 6:41

MA ak bi tako bilo, ti nikako ne bi mogao taj stroj zapaliti scratch
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 19.03.17 10:41

Na sprej upali jedva ali izbjegavam da ga palim a sad idu i radovi pa to moram sredit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 19.03.17 13:21

Pozdrav

Ubrizgavanje ili pred ubrizgavanje

Klip ide prema dolje ili u donju mrtvu točku, usisni ventil zraka se otvara, klip se kreče prema dolje uvlači  zrak, ventil usisni se zatvorio, klip kreče prema gore ili u gornju mrtvu točku prije nego što dođe klip u gornju mrtvu točku brizgaljka mora ubrizgati gorivo.

Da bi klip to gorivo sa zrakom gurao do krajnje mrtve točke i zapaljenje smjese, ako brizgaljka kasno ubrizgava gorivo u gornjoj mrtvoj točki nije dobro, ako brizgaljka ubrizgava puno ranije od gornje mrtve točke nije tobro.

Na Tomi Vinkoviču imaju oznake na poklopcu  kod remenice i na remenici oznake su u točkama.

Zauzmemo položaj ispred traktora da gledamo prema vozaču traktora, objeručke primimo remenicu i okrećemo lagano rukama  u desnu stranu ili u smjeru kazaljke na satu, kad točka na remenici i točka na poklopcu se poklope tu počinje ubrizgavanje ili pred ubrizgavanje, mora sva radnja završiti na drugoj točki ona zadnja okomita točka, ne smije više dalje ubrizgava ti gorivo jer tu je samo zapaljenje goriva ili ti gornja mrtva točka.

Dizel mora na cijev visokog pritiska izlaziti na prvoj točki i završiti ubrizgavanje na drugoj točki, ne smije prije prve točke ubrizgava ti, ne smije poslije druge točke ubrizgava ti.

Točno na  prvoj točki početi ubrizgava ti  i završiti ubrizgavanje na drugoj točki.

To reguliramo podloška-ma koje su ispod PVP, treba ih dodavati ili oduzimati ovisno gdje nam počne ubrizgavanje. PVP montirati izvršiti probu ako nije dobro PVP skinuti podloške dodati ili oduzeti, ponovo montirati PVP i proba tako dugo sve  dok ne bude točno sa točkama sve poklopljeno.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 19.03.17 14:36

Hvala puno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 19.03.17 22:19

Pozdrav

Molim kolega Micko, ako znam napisati ću, ako ne znam e onda ništa, treba i vremena za sve to naravno. Malo ćemo to u fotografijama prikazati.


Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Screen13

Dakle objeručke primiti remenicu okretati u desno, ili u pravcu kazaljke na satu, marker na remenici mora se točno poklopiti sa prvim markerom na deklu ili poklopcu motora tu sad počinje ubrizgavanje, završava na drugom markeru dekla ili poklopcu motora.

Marker na deklu motora onaj drugi zadnji, gdje završava ubrizgavanje i marker na remenici moraju se točno spojiti da budu okomito kao svijeća ravni, i naravno da prestaje ubrizgavanje to je onda to.

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Screen14

PVP se kompletno skida dolje, tri imbus vijka odvrnuti PVP na gore ravno i van, oduzeti ili dodati podloške ispod PVP koje se nalaze, tako podešavamo ubrizgavanje ili pred ubrizgavanje ili podešavamo kut ubrizgavanja ili pred ubrizgavanja.

Na taj način dobivamo da dizel ide točno na prvom markeru u ubrizgavanje, i završava na drugom markeru okomitom markeru.

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 36_rad10

Crveno označeno treći takt govori nam da ubrizgavanje mora početi netom prije gornje mrtve točke GMT. To je taj prvi marker na deklu koji je gore u fotki označen.


Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Taktov10

Taktovi motora ima ih četiri, kod ubrizgavanja goriva ventili moraju biti zatvoreni oba i to debelo ranije, ventil sa većom pečurkom, ili većom gljivom, ili većim šeširom je usisni ventil manjeg promjera je ispušni, izduvni ventil.

Fotografije to prikazuju, otvoreni i zatvoreni ventili u taktovima rada motora.

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Screen15

Ovdje sam dodatno označio taktove motora crvenom brojkom.

-1. takt usisni ventil otvoren ulazi zrak u cilindar.

-2. takt usisni ventil se zatvorio, klip ide prema gore u gornju mrtvu točku GMT, usput kupi dizel koji je netom prije GMT ubrizgan.

-3. takt samo zapaljenje te smjese zraka i dizela, eksplozija tera klip na dolje u donju mrtvu točku DMT.

-4. takt ispušni ventil otvoren, klip ide prema gore u gornju mrtvu točku GMT usput tera produkt izgaranja van, klip je u GMT ispušni ventil već je ranije zatvoren.

Pa opet ispočetka.

-1. takt usisni ventil otvoren ulazi zrak u cilindar.

-2. takt itd...

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Nenad-10

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Unitat10




_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by vica022 20.03.17 15:11

Ako ti je lakse snaci se ili nemas oznaku na deklu izvadi diznu i stavi u rupu neko parce zice ravne i okreci polako dok klip nepodigne zicu skroz u najvisi deo tacno i onda zabelezi na remenici i deklu. Za paljenje treba dva kruga okrenuti radilicu tako da treba naci taj krug. Na jednom krugu kad je klip gore videces zatvaranje izduvnog ventila i pocetak otvaranja usisnog ventila. Okrenes onda za jos jedan krug i pre nego dodje klip skroz gore mora poteci nafta na elementu bos pumpe.
ako imas oznake moras tacno prvo nadiranje nafte takoreci ni kap da ocenis gde je tacno na remenici i deklu.Ugao paljenja je vrlo precizan i nije ni lako ni onome ko zna da to odradi pravilno.
E sad prvo treba pregledati diznu po meni kod bosiste i proveriti kompresiju pa onda stelovati pumpu i proveriti.Problema moze biti mnogo ali se redom moraju pretrazivati i otklanjati. Velika mogucnost postoji da je ili vrlo losa kompresija ili pumpa ni priblizno nije dobro ustelovana i ako setako vozi motor brzo strada.

_________________
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 20.03.17 21:24

Sredio sam to danas. Pumpa kasnila sa ubrizgavanjem. Pali na zub.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by reider 1 21.03.17 19:13

Dobro, da si sredijo!. A gdje se dobije podložke za ispod Bosch pumpe? Virojatno so to original za ove motore za dobiti, pa jih nešto nabaviš, pa pokušavaš... No tekom godina se stroj izkliza, pa sumnjam, da zbog toga počinje kasniti, a ne pretrčavati potreban trenutak ubrizga, zato jih trebaš prije koju van uzeti, nego dodati. Imam prav?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 21.03.17 23:04

A sta znam. Kad se desilo prije godinu dana da stroj nije htio upaliti majstor je mjenjao bos pumpu. Mada sam i malo eksperimenisao vratio mu staru pumpu za koju kazu da je otisla, Cak sam morao dodati na ove dvije njegove podloske sto su bile jos jednu podlosku i tako sam postigao i na staroj pumpi da ubrizgava na vrijeme. Bar tako tacke pokazuju. Pali ko mina i nema dima a ostavio sam leptir na pola i stegao osjecajno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 21.03.17 23:11

Da napomenem, ovaj sto je postavljo pumpu staru izvadio i novu ubacio upalio i kaze goni. Ja se bas i nisam petljao, bio sam prisutan dok je to zam8jenio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by vica022 22.03.17 8:04

Najlakse je tako samo ubaciti drugu i ako upali onda goni , a neproveriti ugao ubrizgavanja. Svaka pumpa ce se za nijansu razlikovati ili koliko se onaj donji klizacic zajeo pa dodje do odstupanja i treba uvek prekontrolisati i prilagoditi. Vadjenjem limcica se dobija raniji ugao paljenja a dodavanjem kasniji ugao
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Gost 23.03.17 14:26

Pa zato sam se obratio na forum.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 18.04.17 14:50

Pozdrav

Samo pitaj ako znamo napišemo, ako ne znamo onda ništa, ali zna netko drugi.

https://agro.forumhr.com/t1500p25-rasprava-za-sve-traktore-u-jednoj-temi#15788

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 03.10.17 21:33

Pozdrav, prosljeđujem fotografije autoru hvala.

830

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 29984705uu

Tomo serije 800 zadnji kraj

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 30464468zl

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by mbkrhr 18.10.17 19:56

Pozdrav, koje su dimenzije guma te cijena gume za Tomo Vinković 821?
mbkrhr
mbkrhr
novi član
novi član

Broj postova : 10
Join date : 28.07.2014
Age : 30
Lokacija : Krapinsko-zagorska

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Admin 18.10.17 20:35

Pozdrav, ovisno koliko platana ima 6 ili 8 najjeftinije Trayal cca 380 / 450 po gumi.

http://www.njuskalo.hr/dijelovi-traktore/traktorske-gume-6.00-16-pogonske-oglas-18778741

Dimenzija guma 6.00 - 16.

https://www.tractor-db.com/hr/traktor/5132/tomo-vinkovic-tv-821

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by reider 1 08.11.17 19:42

Opet mislijo na vas. Bijo na posijeti 170 km od kuče oko LJ -SLO. U garaži nekog čovijeka stajao je TV 826, pa ga morao pregledati, poslikati i malo bar sesti na njega da se sijetim osiječanja. Kupljen je bijo polovan, a tada imao namontirano prednjo šino za plug, a hidro volan i produžetke ruk napravijo taj novi vlastnik. Žašto, nisam pitao, jer nije bilo vrijemena.
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img20171108133252
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img20171108133303
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img20171108133327
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img20171108133337
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img20171108133346
I na kraju sijedijo napokon 15godina na TV-ju serije 800, da se sijetim, našeg nekadašnjeg 826!
Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Img20171108133503
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 800 serija opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinković 800 serija opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.