Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Ferrari opća tema traktora

+2
Krumpironja
reider 1
6 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 16.09.14 13:52

heheh ima traktora bit ce i slika sutra pocinjemo i mi nego heheh pdmah na more turisti slikaju njima je ovo sve atrakcija
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 20.09.14 23:52

Sad kad je strka prosla i sve doslo na svoje jos par slika

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 2e4xno9

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 1z1v1xc

moglo je bit i vise ali jbg elephant  peter zna kako je bilo hehe afro lol!


Zadnja promjena: fireman.peter; 21.09.14 8:40; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 21.09.14 19:22

Heh krompi što nek vam još više kažem-nevjerojatni ste hehe.A prikolica kod Ferarija je od Prime?Nešto me spominja na njih ili se ne varam?
Izgleda kao na sejmu heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 03.10.14 20:42

da ta je od prime hehe ako se ne varam to je nesto slabiji ferrari to je najmanji u vrbniku očicno su cobrami 50 ima jedan novi onaj cromo 40 ali neznam dal sam ga uhavtio negdje na slici,a to ko ima manje ima i manju prikolicu hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 03.10.14 21:11

Manji traktor i zato manja pikolica kažeš.Pravo tako.E kod nas kad sam vozio silos za jednog lika nije bilo tako.Svi smo imali iste prikolice od 9,5 kubika a traktori nema veze dali je bio IMT 542 ili NH 90 hehe.ZAkačili smo,pa što smo imali na dohvatu ruke hehe.No ja došao ja na radno mjesto zadnji.I dobio nalošeg,onog IMT malenog.No išlo vse ok,tu i tamo me vukli iz rupe te i one,no na kraju me uskoro zradirala sa puta Tatra 4 osovinska pona šodra,jer sam ji zbog loših kočnic oduzeo prednost heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 05.10.14 16:15

hehe a kod nas su sve nove prikolice i relativno dobri traktori a nizbrdica do vrbnika je velika znam ljude koji se niti ne usude dole ic sa punim prikolicama a asvalt je ali strah je strah haha
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 05.10.14 20:08

Ako je asvalt nema problema za breg.I ove prikolice niso tako velike na slikama,da bi bile tak ostrašne,tak oda ne znam...
Problem je samo kad se voze drveni trupci i štrle izza prikolica,a kuka je na vagi i podizava traktor.E sam se smijao,što je napravio kod nas jedan lik-521 TV i jednoosovinka i trupci hehe.Stajao na na ravnini ,kotači zadaj u luftu ,spredaj pa na nosaču haube hehe.

Ali imaš prav-sigurno je sigurno-piz...može se dogoditi jednom i jedinkrat i nikad više...Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by fireman.peter 05.10.14 22:27

Krompi
Ta nizbrdica u Vrbnik, jel to Vinogradska ulica i onda ulica Brače trinajstić? Vidim da je onda dole ispred birtije vaga pa se vjerovatno tamo vozi grožđe?
Što se tiče vožnje nizbrdo, ako baš nema prikolica svojih kočnica onda mora prikolica biti takva da opterečuje zadnji kraj traktora kako je več i Reider rekao. One samonosne koje su u vagi prednji i zadnji kraj prikolice, te za nizbrdice nisu najbolje. Kod tih je onda utovar bitan pa se ponekad može na prednji kraj nešto više tovariti ali ne može se tako uvijek, grožđe na primer.

PS
Inače vidim da je Vrbnik ljep gradič, budem morao jednom provjeriti kako izgleda.  Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 06.10.14 22:23

A ima svega hehe trebo si doc za vrijeme berbe hee ja nemam kočnice na prikolici ehheh ali ja sam lud to nije nista cudno ja i pretičem heheh nije vinogradska nego ta druga heeh u toj biriji ja provodim dane dok je berba vidio si slike heheh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by fireman.peter 06.10.14 22:51

Ne mogu ja bit stalno kod tebe, prešao bi ti preko glave  Very Happy osim ako drži tvoja teorija da si... Ajde šalim se, OKej si, voliš se zezati  Very Happy znam. A vidiš znam ja u kojoj si birtiji, nit ne trebam biti tamo i več znam. Eto tvoje birtije na sliki, sjediš iza onih stolova pod krovom i čekaš na vagu preko puta  Very Happy. Pored toga vi se natjecate kome je teža prikolica... Smile

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 21998041
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 06.10.14 22:55

Hhehe tamo pod krovom na one crne stolove ja sjednem prvi stol s ljeve strane od vrata hehehe istina samo ja spadam u one malo iznad prosjeka 2200,2300 po turi hehe najvise budu oko 3500 ali takvih je par,uh sad mi fali to cekanje hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by fireman.peter 06.10.14 22:58

E vidiš kako te ja čitam, ko knjigu  Very Happy. A ne brini ako ti fali to čekanje, bude došlo opet drugu godinu samo se strpi a do tad češ prolaziti vreme sa nekim drugim poslovima pa ti neče biti dugočasno  Cool.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Krumpironja 06.10.14 23:21

Hhehe gemist ide uz svaki poso hh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 07.10.14 18:29

hehe naš Pero je ko kriminalist (onaj MAMLY)-nitko mu ne pobegne.Lopovima uvijek za leđima:)

Huh i meni nedostaje koji gemišt ovdje izpod ovog krova sa super pogledom naokolo.Sporo pio bi kafu i prebirao kakav vjestnik.Evo Pero kad stignemo drugo godinu do Krompija,povest če naju ovdje hehehe!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by fireman.peter 07.10.14 23:37

Što se mene tiče možemo mi doći tu na kafu, bilo bi super.  Very Happy

PS
Malo smo izašli iz teme. Ako ne uspijem prebaciti ove naše priče vjerovatno sledi brisanje  Sad.
Trebali smo pisati u našim temama- Predstavi se.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Admin 17.11.14 22:46

iwanho 1 je napisao/la:
Pozdrav Admine!

Jedan prijatelj je nabavil staroga Ferrarija iz 1974 godine. Nema nikakvih podataka o njemu osim da je 26 kW. Izbacuje mu iz brzine pa ga je raskopal i utvrdil da osim slomljene opruge koja pritiska kuglicu postoje jaka oštećenja na zupčanicima. Zubi više nisu jenake debljine po cijeloj širini zupčanika nego su kod jedne strane tanji i sad imaju konusni oblik. On smatra da to stvara toliku silu na oprugu da njezina zamjena ne bi pomogla. U potrazi je za informacijama kak naručiti rezervne zupčanike.
Postoji li možda kakav korisnički manuel za takve stare Ferrarije?

Pozdrav Iwanho

Ovo čemo stavit u temu traktori Ferrari, jer čemo tu pisati o njima, a u temi radionički priručnici,  uputstva o korištenju održavanju itd tu čemo samo linkove stavljato koje imamo..

To je traktor od 33 ks točno negdje 32,18 ks Ferrari 95 RS ili 95 3 C

Ferrari 75 30 ks Ferrari je koristio motore Slanzi, Ruggerini, Lombardini, premalo je to podataka ili tu bi mogao biti negdje tu se treba vrtjeti.

Što se tiče zupčanika izrada je moguča po uzorku starih, i to tu oko Zagreba, i u Zagrebu, več sam bio lijepio linkove ako te zanima i ovdje ču ili sam nađeš. Ako ih ima više za raditi za forumaše postoji malo bolja cijena ali oko toga dogovor..

Radionički sam neki pronašao škrti za Ferrari ima na njihovim forumima svašta ali najbolje bi bilo kupiti kod njih 10 eura dođu u pdf šalju e-mailom ili CD i to katalog rezervnih dijelova plus radionički, budem pokušao možda ima na netu ima  gratis koji u pdf.

Slikaj taj traktor i slike u post, tako da znamo o kojem se modelu to radi, koji forumaš to bolje možda pozna..

Ferrari 86

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ferrari-86-tehnicki-poda

Ferrari 95

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ferrari-95-rs-tehnicki-p

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Screenshot5

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Screenshot6

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Screenshot4

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ferrari-95-rs

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ferrari-snodato-24-ks

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ferrari-35-ks

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Agrip8015177068211w

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ingranaggi

Tko što vidiš koliko toga ima, koji motor lda Ruggerini, Slanzi cilindara itd...


Zadnja promjena: Admin; 17.11.14 23:44; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by fireman.peter 17.11.14 22:55

Želim samo reči da je prijatelj u pravu i da je sasvim moguče da taj konusni oblik zuba na zubčaniku stvara takve sile da izbacuje. Imao sam takav slučaj i ja na jednom Tomi PE 18 koji je tako imao oštečeni uključni zubčanik. Pokušavao vani sa štelanjem pločice i te zajebancije... nije pomoglo ništa drugo nego zamjena zubčanika.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 18.11.14 10:05

Heh stare zadeve.
Moj Ferari bio je model 75,a na ploščici motora bilo je napisano 26ks motor 2 cilindra zrakom hlađen,getriba 7+3 a drugih dokumenta nisam imao.
Generalni distributer kod nas je Agroremont Klobasa -Sveta trojica.Dobavljač rezervnih djelova.Trebam da kažem,da su djelovi Ferarija skuplji.U primjer par konosno tanjurasti košta 300 eur...Za taj model,kojeg navajam.Za druge distributere neznam u SLO.A taj naš distributer blizu mene,kojeg navajam kazao je,da ima za dobiti djelove nema brige...

Vidim,da si iz tih kataloga ja ne mogu ništ pomogniti,koliko upravo je bio brz moj Ferari.Imaš za model 86 koji ima iti mjenjač kao bio moj napisano,a taj ima 20" kotače,a neki model,koji ima 16"kotače navaja se,da ima mjenjač 6+3,tako ne mogu znati.Ak kažem na pamet siguran sam,da je bijo malo brži od TV-ja.Sječam se,da je imao 7 cestno brzinu,koja je bila osjetljivo brža od ostalih i nije bila pod reduktorom.Bila je neodvisna od reduktora,jer koliko se sjetim,mogao si imati uključen reduktor maka rikverc(na njime je bio rikverc),a kad si mjenjač dao u 7 brzino,je počeo brzo se kretati naprijed. Smile

Tako da ako ti može ko pomogniti nazovi Agroremont.Mogu potražiti i broj telefona,ak ko nezna potražiti.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by iwanho 1 18.11.14 19:47

Pozdrav svima!

Zahvaljujem na trudu i ispričavam se da sam pitanje postavio na krivom mjestu. Hvala Adminu kaj je premjestil.
Kao što sam napisal traktor je od jednog prijatelja. On često kupi neke stare stroje pa ih popravi.
Kad bum imal priliku bum skoknul do njega i probal poslikati traktor.
Možda zajednički nađemo neko rješenje.
Jedno od rješenja je izrada novih prema uzorku. Jest da pojedinačna proizvodnja zna biti dosta skupa, ali za ovako stare traktore nisu ni originalni dijelovi preveč jeftini, ako ih se uopće pronađe.
Reider 1 hvala na informaciji za Agroremont, ali za sada prvo treba odrediti model traktora da bi se pomoću neke specifikacije rezervnih dijelova moglo pitati za točno određen dio.
Lp

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 18.11.14 23:36

Ak imaš mogučnost pokušati voziti taj traktor,onda pokušaj ako ima 3 sporo i 1 brzo isto brzo.Taj moj je tak oimao i upravo zbog toga sam ga prodao.I još uvijek neznam,daj je to nešto koji dirao po mjenjaču ili je to tvornički,što ne vijerujem.
Na shemi brzina od Admina modela sa mjenjačem 7+3 vidim razmak između brzinama 3 spore i 1 brze 4,7 i 6,2.A moj se kretao sasvim isto brzo...Po osječaju se kretao u obedvije brzinama 4,7,a sad si zamislite,kakva je to vožnja sa takvim mjenjačem sa rupo od 4,7 pa do 11...nikakva.A mjenjač bio sve sinhroniziran.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Admin 14.10.15 2:29

Pozdrav

Traktori Ferrari Cobram..

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Fd64de440661336 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 69b425440661366 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 4fd4ee440661393 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 A85c4c440661413


Traktor Ferrari Cromo 30 - 40 ks..

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ef5f0e440660529 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 4c44f4440660533 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 0ed9d0440660537 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 C5a9a2440660540 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 C057b4440660545

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 C1a847440660756 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 555a1b440660764

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ddd9b0440660217 Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 096c5b440660230


Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 14.10.15 9:34

Izgleda da si bijo na nekvi predstavitvi.Heh da bi ja tad imao taj model Ferarija sa slike kromo 30 onda ja nebi tražijo drugoga hehe.Zanimivi so ljduima vidim.Občuduju jih,al zbog financ malo ko bude se od njih za njega zaista odlučijo.Novi strojevi za nas obične radnike težko so prihvatljivi.Zato sam i sam povečini kupoval polovne strojeve. Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Admin 05.02.16 2:25

Pozdrav

Ferrari K 105 motor Kubota 72,1 kw/ 98 ks.

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Ferrar10

http://www.ferrariagri.it/index.php/it/product/trattori-53fae2b9a2387c362f7b23c7/serie-k105-il-futuro-gi-arrivato-56a8e9c1fd6088365ead944b

https://www.flickr.com/photos/ferrariagri/

Dvije strane albuma ima na zadnjoj strani albuma je traktor Ferrari K 105, kliknuti na fotografiju dva puta da se pokaže preko cijelog ekrana pomičući miš računala mora se i fotografija pomicati ( Scroll ).

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 24.08.16 21:32

Ponudba sa AGRE 2016
Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Fotografija-0017
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by reider 1 17.01.17 18:53

http://www.agroklub.com/mehanizacija/ferrari-43/ferrari-vega-v85-v95-407/
Motori ugrađivani isti kao u Goldonije. Ferrari Vega 85 isti je motor, kao Goldoni Star 3080.
A u Vega 95 sličan motor- isti kao kod manjeg, ali ima dodani Interkuler pored Turbo.

Zanimivi je i klip o modelu dualster na kraju stranice. Gledao sam, a nije mi bilo jasno, kakvo ima vezu mrdanje babe na blatobranu, sa dualsterom scratch pirat
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori Ferrari opća tema traktora - Page 2 Empty Re: Traktori Ferrari opća tema traktora

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.