Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lep pozdrav od abarth

4 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by abarth 11.02.14 18:29

Danas je izgleda jedno leto od kad sam se registriro na image shack i ne da više da se uplouda na njega besplatno,sad hoče da se plati.E pa neču i tako sam sad išo na postimage pa ču videt kako če se ovi ponašat.Prve slike sam stavio u temi o TVeu. Very Happy 
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by fireman.peter 11.02.14 22:36

I onako mislim da je image shack najteži i najlošiji za rad barem dok se ne privikneš na njega i prokužiš. Vidim da ti je več uspjelo sa ovim novim i da neče biti problema  Very Happy 
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by abarth 15.04.14 19:34

Ovih dana sam fizički radnik prepravlja se kanalizacija iz postoječih jama da preko cevi,jaškova izvedem odtok iz dveh septičkih jama u jedan pa napred u javnu koje se isto sad radi.Sve se radi ručno jer bagerčič nema prostora za manevriranje pa verovatno bi i previše štete napravil nego koristi.Usput radim novo odvodnjavanje od žlebova i meteornih voda tak da radim sve kopam,krampam,betoniram,bušim betonske cevi,polažem cevi i usput pravim plan gde,kako izvest da bu skoro zauvek mir sa tim vodama.Baš danas sam sa TVom i onom rukom za drva položio betonsku cev fi 60 da bu za jašak.Težina cevi je bila baš na granici snage hidraulike na ruki i sa malo muke uspešno postavljenam.Usput i radim izkop i planiranje terena iza šupe tak da pridobim lepi ravan plac za svašta pa i za peku čevapa.Sa TVom i korpom još odvozim višak izkopanog lošeg materiala tak da posla vrh glave.Koji dan moram malo u šumu da se odmorim od gradjevinskih poslova pa i da vidim da nisu drva koje sam deponiro tamo dobila noge. Very HappyLep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 15042014902 image upload" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 15042014903 screenshot" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 15042014904 image hosting" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 15042014905 uploading images" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by fireman.peter 15.04.14 22:04

Vidim Abarth da si u poslu preko glave. Šumarka posla pa onda građevinska, zapeo si na puno. Kako i sam kažeš Tomo ti služi. Znam kako je, moglo bi se i bez njega ali kad ga imaš onda tek vidiš kako dobro dođe, koliko može pomoči, koliko uštedi leđa...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by abarth 01.06.14 17:52

Evo da se i ja malo javim.Sa kopanjem,šalovanjem i betoniranjem sam skoro pri kraju.Sad prostor oko šupe več pomalo dobiva upotrebljivu obliku prema prije.TV mi je dosta pomogo pri odvozu viška izkopanog materiala a još uvek se svake toliko nadje još koja korpa izkopa.Pesak za svu betonažu je izkopan na tom placu tak da barem njega nije bilo potrebno kupovat i vozit kuči.A cementa nikad dosta sad sam dopelo več treču rundu po 20 komada a i ovaj če nestat.Evo i slike ali sa njih se ne može videt koliko rada je potrebno za taj plac u brdu i kamenu sa tornom i ručnim orudjem. Very Happy Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 01062014940 upload image free" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 01062014942 adult image upload" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 01062014943 image hosting without registration" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 01062014946 image hosting free" />Lep pozdrav od abarth - Page 2 <a href=Lep pozdrav od abarth - Page 2 01062014947 print screen windows" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by fireman.peter 01.06.14 23:17

Ko je ikada radijo ove poslove taj vidi i zna iz tvojih slika da je to za jednoga čovjeka dosta posla. Za vidjeti na kraju možda nije puno ali za napraviti, to je nešto drugo.
Oče nakad tu preko ovoga novoga maloga dvorišta iči neki krov?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by Gost 02.06.14 18:12

Svaka čast majstore vrhunski odrađen posao još kad finiširaš sve imat će se šta za pogledat.ŽAC

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by abarth 02.06.14 20:44

Hvala.Taj plac-malo dvorište u zatišju od suseda- če najverovatnije kako je Peter pogodio na jesen dobit i krov.Ob šupi če bit složena jedna vrsta drva,pored stepenica če bit novi žar(starog sam razbio jer je glavna ploča bila puknuta,bio onaj kupljeni iz lakog betona sad se nadam da ču reskirat više$ za nekog boljeg) pipa sa lijakom potegnuta iz štirne pa neke klupe sa stolom.Zamislio sam si u redu a kako če na kraju ispast, nadam se da isto u redu.Kod mene u brdu je je#eno bilo šta izplanirat a da nije u betonu i škarpama sad če ovo bit treče dvorište a svako je na drugom nivou.Polako napredujem ali ide. Very Happy
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by fireman.peter 02.06.14 22:49

Znam ja kako je to ako je sve u brdima. Svaki komadić ravnine se jako cjeni jer ga je težko postići, mora se uložiti puno truda za to. Ja isto imam oko kuće brdovito ali mi se čini da je kod tebe još gore, izgleda dosta gužva pa se trudiš iskoristiti svaki komadić zemlje. Sve pohvale na trudu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od abarth - Page 2 Empty Re: Lep pozdrav od abarth

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.