Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem paljenje TV730

Go down

Problem paljenje TV730 Empty Problem paljenje TV730

Postaj by Danilo 01.01.24 13:26

Pozdra svim clanovima grupe ujedno sretne novogodisnje praznike.Meni nije bas pocetak svijetal.Naime imam problem na tv 730 radio normalo i ja ga ugasio posle toga nece vise da upali .Do bos pumpe ima gorivo .Sto oretpostavljam da je zakovala stangica za gasenje.Sad me interesuje kako je otkovati dali moram vaditi bos pumpu i kom polazaje se vadi ako je moram vaditi.Unaprijed se zahvaljujem.

Danilo
novi član
novi član

Broj postova : 1
Join date : 01.01.2024

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.