Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nar

Go down

Nar           Empty Nar

Postaj by Admin 22.02.16 0:10

Pozdrav

Dubravac uzgajaš li ti nar za osobne potrebe svoje.

Nar           800px-10

http://www.adiva.hr/sipak-i-nar-plodovi-puni-zdravlja.aspx


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Nar           Empty Re: Nar

Postaj by Gost 27.05.16 20:10

Da se nar moze i kod nas uzgajati sam saznao pre 10-tak godina a 6 godina posedujem nar koji sam nabavio kao izdanak sa malo korena na njemu, grancica se primila ali je posle pocela da svake zime smrzne se  oko 20 cm iznad zemlje i ponovo potera posle grane i tako u krug poslo svake zime.
Kad sam video da na taj nacin necu skoro videti plodove odlucio sam da se malo pomucim i da svake zime nar zasticujem od smrzavanja i otkad sam poceo da ga stitim nar je svake godine sve vise rastao i granao se.Sa tri godine starosti imao sam jedan cvet a sa pet godina starosti imao sam i jedan plod doduse jako sitan ali se nadam da ce biti krupniji plodovi u buducnosti posto ljudi od kojih sam nabavio nar kazu da njima radja njihov krupne plodove  Very Happy .
Prosle godine sam iz kupovnog velikog ploda zasadio semenke i nikle mi biljcice, planirao sam da ga zasadim pored ovog da bi obezbedio bolje oprasivanje.

Ovako sam  zastitio nar prosle zime:



Ovako danas izgleda taj nar:




Gost
Gost


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.