Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATV Work prikolica

3 posters

Go down

ATV Work prikolica Empty Re: ATV Work prikolica

Postaj by Admin 02.10.15 19:21

Pozdrav

Pogledajte ovaj video cijeli, od sredine videozapisa ka kraju ima nešto zanimljivo, Tomo Vinković u akciji sa šumarskom prikolicom zanimljivo...

ATV Work prikolica Atv_wo10



Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

ATV Work prikolica Empty Re: ATV Work prikolica

Postaj by iwanho 1 03.10.15 9:58

Sad sam se jako ražalostil kaj nisam jedno 20 g. mlađi. Sad Sigurno bi si napravil jednu sličnu tandemku. Za nju ne trebaju C gume, dobre su i stare automobilske koje se mogu dobiti kod vulkanizera. Very Happy Za loše puteve je dušu dala jer se duplo manje naginje kod nailaska na veći kamen ili veću porečnu grabu, a s ovom svojom moram jako oprezno voziti preko propusta za vodu koji su obično koso preko puta. Taman kad mi jedan kotač izlazi iz grabe, drugi ulazi u grabu. Već mi se dogodilo, kad sam krivo procijenil vrijema nailaska na propust, da se kotač koji izlazi iz grabe digne nekoliko desetaka cm od zemlje. I to kod relativno male brzine. Na takvim mjestima, nizbrdo moram obavezno tih metar ili dva voziti pod kvačilom i s nogom na kočnici.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

ATV Work prikolica Empty Re: ATV Work prikolica

Postaj by fireman.peter 03.10.15 15:23

Istina, jako dobro ide po lošem terenu, naginje se minimalno, stvarno interesantno.
Desilo mi se jednom uz pažljivu vožnju da sam skoro prevrnuo prikolicu punu drva na jednom kanalu ukoso preko ceste koji je bio tako dubok da sam ga jedva prešao. Sledeči put morao sam u kanal baciti nekih tri drva- metrica za svaki kotač da se kolko tolko poravnalo.
Sa tandemkom išlo bi to gladko bez problema.

Jedini minus je kason prikolice koji u ovom slučaju nije ravan.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

ATV Work prikolica Empty Re: ATV Work prikolica

Postaj by iwanho 1 03.10.15 19:06

Znači i kod tebe ima tih kosih propusta. Jako su nezgodni. affraid

Može keson biti ravan, ali jako visoko. Tandem kotači su jako prikladni za šumske prikolice na koje se metrice slažu poprijeko, a kotači su izvan tovara. S obzirom na to da je na njima teret gotovo uvijek visoko natovaren, jako puno znači tandem koji svojim djelovanjem smanji njihanje kao da su neravnine na putu u pola manje. Smile

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

ATV Work prikolica Empty ATV Work prikolica

Postaj by Admin 27.12.15 1:06

Pozdrav

Šumarska prikolica Atv Work made in Slovenia za ATV vozila i male traktore poput traktora Tomo Vinković, AGT, Antonio Carraro i sličnih traktora.

ATV Work prikolica Rtz ATV Work prikolica Image ATV Work prikolica Image ATV Work prikolica Zbgf ATV Work prikolica PRIKOLICE_ZA_ATV_IN_MALE_TRAKTORJE_AKCIJA_5340f7 ATV Work prikolica Image ATV Work prikolica Traktor_Tomo_Vinkovi_tvorni_ka_umarska_prikoli ATV Work prikolica Tzr ATV Work prikolica Vgz ATV Work prikolica Njuz
ATV Work prikolica Traktor_Tomo_Vinkovi_tvorni_ka_umarska_prikoli

ATV Work prikolica Trakto10

ATV Work prikolica Mmmcc10

ATV Work prikolica Rrrrt10

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

ATV Work prikolica Empty Re: ATV Work prikolica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.